účetní a daňová kancelář

Zbavte se starostí s účetnictvím...

Úvod O nás Služby Ceník Klienti Kontakt

Proč svěřit vedení účetnictví právě nám?

Spolupráce s našimi klienty je založena na individuálním přístupu. Naším cílem je zbavit klienta veškerých starostí s účetní a daňovou problematikou. To znamená, že všechny účetní a daňové starosti přecházejí na naši firmu a Vy získáte čas pro vlastní podnikání. Vedení účetnictví a mzdové agendy je důležitá složka řízení firmy, ale není Vaší hlavní specializací.

9 důvodů, proč být s námi
(aneb výhody využití externího zpracování účetní agendy):

1. Čas pro vlastní podnikání
2. Úspora nákladů
3. Odbornost
4. Kvalita, spolehlivost a flexibilita
5. Kompletní daňově-ekonomický servis
6. Softwarové zabezpečení
Vybrali jsme pro naši práci takový software, který nám umožňuje kvalitní vedení účetnictví a mezd a zpracování daňových přiznání. Společnost používá pro vedení účetnictví prioritně ekonomický software EKONOM, pro zpracování mezd využíváme software PERM 3 (Kvasar) a pro zpracování daňových přiznání program vyvinutý pro daňové poradce TAX edit. Není ale pro nás žádný problém pracovat ve Vámi používaném účetním softwaru.
Naši klienti si mohou vybrat mezi použitím prostředků moderní komunikace tj. např. přenosu dat pomocí internetu, možností připojení k tzv. vzdálenému pracovišti nebo předáváním dokladů k zúčtování v naší firmě či zvolit formu "outsoursingu" tj. práce našeho zaměstnance ve firmě klienta
7. Bezpečnost
8. Ochrana informací
9. Dlouholetá praxeDAT ekon Zlín, s.r.o., tel. 777 255 710, 777 680 517, datekon@datekon.cz